[ czym się zajmujemy ]

Nadzory Autorskie

Dla Państwa wygody, biorąc odpowiedzialność za przygotowany pełny projekt wnętrza oferujemy usługę nadzoru autorskiego. Polega on na przekazaniu projektu wykonawcy wraz z jego wyjaśnieniem i omówieniem, a następnie sprawdzaniu zgodności wykonywanych prac z projektem na poszczególnych etapach.  Dzięki nadzorowi autorskiemu możemy być pewni, że nasze wnętrze będzie nie tylko piękne, ale także funkcjonalne i zgodne z naszymi oczekiwaniami. Architekt, monitorując postępy prac, jest w stanie wprowadzać ewentualne korekty na bieżąco, gwarantując, że efekt końcowy będzie zgodny z założeniami.

Główne elementy nadzoru autorskiego:

  • nadzór projektu –  pozwala na kontrolę nad tym, czy wszystkie elementy wnętrza są realizowane zgodnie z pierwotnym projektem. Jeśli mówimy o usługach nadzoru, nie możemy pominąć nadzoru projektowego. To dzięki niemu, że każdy element – od wyboru materiałów po dokładne wymiary – będzie zgodny z oczekiwaniami.
  • nadzór budowlany – w ramach nadzoru projektanta dbamy o to, aby projekt został właściwie zrealizowany. Autorski nadzór budowlany pozwala na ścisłą współpracę między ekipą budowlaną a projektantem, co eliminuje wszelkie nieporozumienia i błędy.
  • koordynacja procesu – czasami podczas realizacji projektu możemy napotkać na nieprzewidziane komplikacje, które wymagają nagłej zmiany zarówno w projekcie jak i przy realizacji. W tych wypadkach nadzór autorski jest nieoceniony, gdyż pozwala nam na szybką reakcję i zmianę projektu, która jest już wliczona w cenę.
35

nadzór projektowy

Procent czasu jaki podczas nadzoru autorskiego zajmuje na nadzór projektowy

75

nadzór budowlany

Procent czasu jaki podczas nadzoru autorskiego zajmuje na nadzór budowlany

100

koordynacja procesu

Podczas realizacji projektu oferujemy 100% naszego czasu na doradztwo, konsultacje i przypilnowanie realizacji Pańśtwa inwestycji.

[ referencje ]

Co mówią o nas klienci

"Z Marcinem i Sylwią podjęliśmy współpracę dwa razy. Efekty za pierwszym razem przerosły nasze oczekiwania, byliśmy zachwyceni projektem i realizacją, a sama współpraca układała się bardzo dobrze. Dlatego jak tylko kupiliśmy dom to nawet się nie wahaliśmy, poraz kolejny wybraliśmy Forma4U. Każde z pomieszczeń zachwyca i dostajemy mnóstwo pytań od znajomych o naszych projektantów 🙂 polecamy serdecznie. Mieszkamy już 2 lata i niczego byśmy nie zmienili."
Paulina
Klient
"Poprosiliśmy Sylwię i Marcina o pomoc w zaprojektowaniu małej łazienki i WC w bloku z wielkiej płyty. Zadanie było trudne, bo uzyskanie niebanalnego a jednocześnie funkcjonalnego wnętrza na tak małej powierzchni graniczy z cudem, jednak ten duet tego dokonał 🙂 świetny kontakt na każdym etapie od projektu do realizacji, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!"
Martyna
Klient
"Najlepsi w swoim fachu."
Piotr
Klient
"Piękne realizacje i dbałość o szczegóły"
Iwona
Iwona
Klient