Architekt:
Sylwia Słopak-Karaszowska i Marcin Karaszowski
Klient:
-
Czas realizacji:
1 tydzień
Rodzaj projektu:
Projekt koncepcyjny
Styl:
Nowoczesna natura
Data:
2023 r.

Projekty w barwach natury są bliskie naszemu sercu. Tym razem mieliśmy przyjemność stworzyć projekt koncepcyjny inspirowany nową serią ceramiki od marki Paradyż. W naszej aranżacji zastosowaliśmy płytki z kolekcji Neve Creative, które zestawiliśmy z ciemnym odcieniem drewna i starego złota. Otwarta kuchnia z dużą wyspą to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie dużą powierzchnię blatu roboczego. Fornirowane meble w odcieniu ciemnego drewna z kolei to praktyczne rozwiązanie, które nie tylko jest eleganckie ale także łatwe w utrzymaniu czystości. Wszelkie nawiązania do natury w aranżacjach wpływają pozytywnie na nasze samopoczucie, dlatego zawsze w naszych projektantach staramy się wprowadzić jak najwięcej naturalnych elementów. 

Szczegóły Projektu

Inspiracją do tego projektu stała się nowa seria płytek Neve Creative od Paradyża. Naszym celem było stworzenie prostego, klasycznego wnętrza z nutą nowoczesności. Dobrana  paleta barw nawiązuje do natury, która w subtelny sposób wkracza do wnętrza.

[22m2]

Powierzchnia inwestycji

[1 pom.]

liczba pomieszczeń

[kuchnia]

typ pomieszczenia

[jadalnia]

dodtkowe pomieszczenie

Niesamowity rezultat

Czy styl japandi może być w wersji glamour? Naszym zdaniem tak! To nasza próba połączenia tych dwóch stosunkowo skrajnych styli . Sami oceńcie rezultat tego nietypowego połączenia. Naszym zdaniem wyszło pięknie.