Architekt:
Sylwia Słopak-Karaszowska i Marcin Karaszowski
Klient:
Klient indywidualny
Czas realizacji:
2 miesiące
Rodzaj projektu:
Projekt wykonawczy z realizacją "pod klucz"
Styl:
BOHO
Data:
2022 r.
Mieszkanie w stylu BOHO to jeden z najmodniejszych trendów wnętrzarskich. Dlatego tym razem chcieliśmy pokazać Wam zdjęcia z realizacji właśnie takiej przestrzeni, którą mieliśmy okazję stworzyć dla naszej inwestorki.
 
Mocne, intensywne barwy wraz z dużą ilością naturalnych materiałów, to cecha charakterystyczna tego stylu. Wszystkie te elementy staraliśmy się ująć w naszej aranżacji, wprowadzając do niej liczne detale i rośliny, które budują prawdziwą aurę danej przestrzeni. Ten projekt był wyjątkowy pod wieloma względami, gdyż dostaliśmy dużą swobodę w aranżacji tego wnętrza i może dlatego efekt tak bardzo nam się podoba i z chęcią wracamy do tej realizacji.

Szczegóły Projektu

W tym projekcie nasze zadnie polegało na wygospodarowaniu dodatkowego pomieszczenia z istniejącej powierzchni mieszkania, które miało stać się nową sypialnią dla naszej inwestorki. Ponadto mieliśmy przeprowadzić metamorfozę wnętrza w taki sposób, aby pozostawić jak najwięcej istniejących elementów wyposażenia wnętrza (takich jak podłogi, kafle i meble kuchenne) dając całej przestrzeni całkowicie nowy charakter. Motywem przewodnim był styl BOHO, który jest tak bliki sercu naszej inwestorce.

Co odróżnia ten projekt od innych? W tej realizacji przypadło nam także zrobienie nie tylko projektu, ale także jego wykonanie. Wykonana przez nas własnoręcznie, malowana ściana z motywem w jodełkę okazała się strzałem w dziesiątkę. Zrobienie tej grafiki sprawiło nam dużo radości, chociaż musieliśmy pracować po godzinach… ale czego się nie robi z pasji do swojej pracy. Dla nas liczy się efekt końcowy, a ten wyszedł niesamowicie!

[40m2]

Powierzchnia inwestycji

[4 pom.]

liczba pomieszczeń

[1 łazienka]

liczba łazienek

[1 sypialnia]

liczba pokoi

Niesamowity rezultat

Efekt tej metamorfozy wyszedł obłędnie. Pomimo braku generalnego remontu udało się nam idealnie oddać charakter oraz styl jakim charakteryzują się wnętrza BOHO. Nasza inwestorka obdarzyła naszogromnym zaufaniem i dała “wolną rękę” w kwestii wyposażenia i doboru dodatków za co bardzo dziękujemy.