Architekt:
Sylwia Słopak-Karaszowska
Klient:
NEONAIL
Czas realizacji:
2 tygodnie
Rodzaj projektu:
Projekt koncepcyjny
LOKALIZACJA
Lokal handlowy w CH WROCLAVIA
Data:
2024 r.

Współpraca z tak znaną marką jaką jest NEONAIL była dla nas dla wyróżnieniem, ale też dużym wyzwaniem. Marka NEONAIL jest znana na całym świecie i cieszy się dużą popularnością, dlatego tak bardzo ucieszyliśmy się, że to właśnie nasza pracownia mogła stworzyć nową wizję aranżacji wnętrza lokalu znajdującego się w galerii handlowej WROCLAVIA.

Szczegóły Projektu

Dla naszych klientów przygotowaliśmy trzy różne warianty aranżacji lokalu. Każdy z proponowanych projektów posiadał swój unikatowy styl i wpisywał się w nowy rozwój tej wyjątkowej marki. Sam lokal jest dość wymagający z uwagi na swoją kubaturę. Długie i wąskie pomieszczenie nie jest idealnym nośnikiem dla atrakcyjnej i nowoczesnej strefy ekspozycji produktów. Jednak my uwielbiamy wyzwania i nawet z tak trudnego lokalu udało się nam stworzyć wyjątkowe wnętrze z dużą powierzchnią do przechowywania i eksponowania produktów.

Pierwsza koncepcja zakładała stworzenie wyjątkowej aranżacji, której motywem przewodnim staną się intensywne barwy i rośliny. W tej wizji to kolor różowy miał stać się nowym nośnikiem marki, Kobiecy, zmysłowy, ale potężny i zwracający uwagę … ten kolor to zdecydowanie najbardziej intrygujący odcień z całej palety barw. Uzupełnieniem idei jest motyw natury w postaci drewnianych wykończeń, które miały nawiązywać do nowej linii kosmetyków jakie wprowadza marka NEONAIL. Jednak naszym pomysłem było wprowadzenie pewnej aury tajemniczości i nawiązanie dla świeżości lasu deszczowego, dlatego w tej aranżacji zastosowaliśmy tropikalne rośliny ukryte za mleczną szybą, która przypomina mglisty poranek w dżungli.

[24m2]

Powierzchnia inwestycji

[1 pom.]

liczba pomieszczeń

[handlowy]

typ przeznaczenia

[pom.gosp.]

INNE pomieszczeniA

Niesamowity rezultat

W tej koncepcji chcieliśmy stworzyć wyjątkowe wnętrze, które wpływa na nasze zmysły, poprzez kolor, fakturę, strukturę i grę światła. Naszym zdaniem projekt wygląda świetnie, a odważna barwa dodaje mu charakteru.