Architekt:
Sylwia Słopak-Karaszowska i Marcin Karaszowski
Klient:
-
Czas realizacji:
-
Rodzaj projektu:
Projekt koncepcyjny
Styl:
Tropikalny
Data:
2023 r.

Tym razem stworzyliśmy koncepcję nowoczesnej łazienki w klimacie tropikalnym lekko futurystycznym. Idealnym dopełnieniem dla  aranżacji stały się kafle od ceramiki Pradyż z nowej kolekcji Neve Creative, w której się zakochaliśmy. Mocne kolory i dużo roślin to zdecydowanie nasze ulubione klimaty.

Szczegóły Projektu

Inspiracją do tego projektu stała się nowa seria płytek Neve Creative od Paradyża. Naszym celem było stworzenie wyjątkowego wnętrza, które będzie posiadało swój wyjątkowy charakter i styl. Wnętrze pełni charakter pokoju kąpielowego z wanną w formie mini basenu wykonanego z kafli od Paradyża.

[24m2]

Powierzchnia inwestycji

[1 pom.]

liczba pomieszczeń

[łazienka]

typ pomieszczenia

[brak]

dodtkowe pomieszczenie

Niesamowity rezultat

Niewątpliwie największym atutem tego wnętrza jest duża ilość zieleni, która pojawia się prawie w każdym zakątku tego pomieszczenia. Tam, gdzie jest to możliwe stosujemy rośliny żywe i dobieramy odpowiednie ich gatunki. Wszystko zależy od wymagań i wizji klienta. Zieleń we wnętrzach stanowi często dopełnienie projektu bazującego na ogrodzie wertykalnym sprawiając, że pomieszczenie zyskuje niepowtarzalny, indywidualny charakter i spójność stylistyczną, do czego przywiązujemy wielką wagę.