[ nasze mocne strony ]

Najwyższej jakości specjaliści

W naszej firmie pracują ludzie, dla których projektowanie to nie tylko praca, ale i pasja. Do każdego zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, a rozległy wachlarz umiejętności pozwala nam spojrzeć na zadania z szerszej perspektywy. Na nasz zespół składają się także specjaliści z różnych dziedzin, którzy swoje doświadczenie zdobywali latami. Nie lubimy półśrodków i taśmowego stylu projektowania. Dla nas każdy klient to nowa historia i powierzone nam zlecenie traktujemy indywidualnie.

Teraz czekamy na wiadomość od Ciebie. Zapraszamy do współpracy!

urbanistyka i planowanie przestrzenne
architektura
projekty wnętrz
design
[ nasi profesjonaliści ]

Poznaj nasz zespół

Marcin Karaszowski

[Architektura]

Sylwia Słopak-Karaszowska

[ Architektura wnętrz ]

Marek Rawski

[ Konstrukcje ]

Zenon Rapita

[ Budowy ]
[ +]
Aktualni klienci
[ +]
lata doświadczenia
[ +]
zdobywcy nagród
[ +]
liczba pomysłów
[ referencje ]

Co mówią o nas klienci

"Z Marcinem i Sylwią podjęliśmy współpracę dwa razy. Efekty za pierwszym razem przerosły nasze oczekiwania, byliśmy zachwyceni projektem i realizacją, a sama współpraca układała się bardzo dobrze. Dlatego jak tylko kupiliśmy dom to nawet się nie wahaliśmy, poraz kolejny wybraliśmy Forma4U. Każde z pomieszczeń zachwyca i dostajemy mnóstwo pytań od znajomych o naszych projektantów 🙂 polecamy serdecznie. Mieszkamy już 2 lata i niczego byśmy nie zmienili."
Paulina
Klient
"Najlepsi w swoim fachu."
Piotr
Klient
"Piękne realizacje i dbałość o szczegóły."
Iwona
klient
"Poprosiliśmy Sylwię i Marcina o pomoc w zaprojektowaniu małej łazienki i WC w bloku z wielkiej płyty. Zadanie było trudne, bo uzyskanie niebanalnego a jednocześnie funkcjonalnego wnętrza na tak małej powierzchni graniczy z cudem, jednak ten duet tego dokonał 🙂 świetny kontakt na każdym etapie od projektu do realizacji, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!"
Martyna