[ czym się zajmujemy ]

ARCHITEKTURA WNĘTRZ

W ramach architektury wnętrz wykonujemy zarówno projekty koncepcyjne, wykonawcze, a także realizacje „pod klucz”. Doświadczenie, które zdobyliśmy na przestrzeni wieloletniej praktyki zawodowej w obrębie architektury, budownictwa oraz prac wykończeniowych pozwalają nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów. Nasza pracownia oferuje wykonanie projektów w ramach kilku wariantów usługi, w tym „realizacje pod klucz”. Jest to idealny wariant dla klientów, którzy chcą wprowadzić się do w pełni umeblowanego i wykończonego apartamentu lub domu. Tego typu realizacje pozwalają nam zachować pełną kontrolę nad wypracowaną wraz z inwestorem koncepcją, a także sprawiają, że nasi klienci nie muszą się o nic martwić, gdyż cała organizacja i zmówienia są po naszej stronie.

Jeśli nie wiesz jaki zakres projektu jest dla Ciebie odpowiedni lub potrzebujesz dodatkowych informacji to zapraszamy do kontaktu. Zakres projektu możemy także dopasować do indywidualnych potrzeb Inwestora.

80

Projekty wnętrz willi, domów i apartamentów

Projekty wnętrz domów, czy mieszkań to nasze ulubione tematy. Do tego typu zleceń podchodzimy ze szczególną uwagą, w końcu projektujemy przestrzeń, która wpływa na całą rodzinę.

10

Projekty wnętrz obiektów usługowych i biur

Przestrzenie usługowe i biurowe charakteryzują się specjalnymi wymaganiami, do których zaliczamy nie tylko wiedze merytoryczna, ale również unikatowość projektu. W naszej pracowni otrzymacie zarówno wyjątkowe wnętrze z niepowtarzalnym designem, jak również wsparcie merytoryczne przy realizacji tego typu projektu.

10

realizacje "pod klucz"

Więk

[ referencje ]

Co mówią o nas klienci

"Z Marcinem i Sylwią podjęliśmy współpracę dwa razy. Efekty za pierwszym razem przerosły nasze oczekiwania, byliśmy zachwyceni projektem i realizacją, a sama współpraca układała się bardzo dobrze. Dlatego jak tylko kupiliśmy dom to nawet się nie wahaliśmy, po raz kolejny wybraliśmy Forma4U. Każde z pomieszczeń zachwyca i dostajemy mnóstwo pytań od znajomych o naszych projektantów 🙂 polecamy serdecznie. Mieszkamy już 2 lata i niczego byśmy nie zmienili."
Paulina
Klient
"Najlepsi w swoim fachu."
Piotr
Klient
"Piękne realizacje i dbałość o szczegóły"
Iwona
Klient
"Poprosiliśmy Sylwię i Marcina o pomoc w zaprojektowaniu małej łazienki i WC w bloku z wielkiej płyty. Zadanie było trudne, bo uzyskanie niebanalnego a jednocześnie funkcjonalnego wnętrza na tak małej powierzchni graniczy z cudem, jednak ten duet tego dokonał 🙂 świetny kontakt na każdym etapie od projektu do realizacji, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!"
Martyna
Klient