[ zakres naszych usług ]

Jakie projekty realizaujemy najczęściej

01.
Projekty wnętrz willi, domów i apartamentów

Projekty wnętrz domów czy mieszkań to nasze ulubione tematy. Do tego typu zleceń podchodzimy ze szczególną uwagą, w końcu projektujemy przestrzeń, która wpływa na całą rodzinę.

02.
Projekty wnętrz obiektów usługowych i biur

Przestrzenie usługowe i biurowe charakteryzują się specjalnymi wymaganiami, do których zaliczamy nie tylko wiedze merytoryczna, ale również unikatowość projektu. W naszej pracowni otrzymacie zarówno wyjątkowe wnętrze z niepowtarzalnym designem, jak również wsparcie merytoryczne przy realizacji tego typu projektu. 

03.
Projekty architektoniczne domów jednorodzinnych

Z wielką przyjemnością tworzymy indywidualne projekty domów, szczególnie gdy możemy stworzyć  kompleksowy projekt, w którym od samego początku jesteśmy w stanie dopracować najzdobniejsze szczegóły, tak aby stworzyć Waszą wymarzona przestrzeń do życia.

04.
Projekty architektoniczne zabudowy usługowej i przemysłowej

W naszej pracowni zajmujemy się również projektowaniem zabudowy usługowej i przemysłowej. Niewątpliwie są to bardzo ciekawe ale i także wymagające projekty, które dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie zrealizować z pełnym profesjonalizmem.

[ Proces projektowy ]

Etapy projektu

 • 01
  Tworzenie koncepcji
 • 03
  Prace projektowe
 • 02
  Planowanie budżetu
 • 04
  Realizacja Twoich marzeń
Dobrze zaprojektowana przestrzeń wpłynie nie tylko na pozytywny odbiór wizualny, ale może również przynieść wiele innych korzyści. Profesjonalne podejście pozwoli uniknąć wielu typowych błędów, zminimalizuje koszty materiałów i pomoże wybrać najlepszą metodę na realizację pomysłów.
To najważniejszy, a zarazem najdłuższy etap, w którym całą koncepcję przekuwamy w dokumentację projektową. Efektem finalnym tego etapu są zarówno wizualizacje, widoki danej przestrzeni jak i rysunki techniczne pozwalające na jego realizację.
Realizacja projektu to nie tylko kwestia estetyki, ale także odpowiedniego planowania finansowego. Budżet jest nieodzownym elementem każdego projektu. Starannie zaplanowany budżet, uwzględniający wszystkie niezbędne elementy pozwoli zrealizować inwestycję które spełni wszelkie oczekiwania każdego inwestora.
Jest to najprzyjemniejszy etap projektu, ponieważ pozwala nam na urzeczywistnienie Waszych marzeń, czyli realizację projektu. Na każdym etapie realizacji prac macie nasze pełne wsparcie.
[prace projektowe]

Ile czasu trwa proces projektowy aranżacji wnętrz

Projekt koncepcyjny zajmuje od 2 do 3 tygodni, a projekt wykonawczy od 3 do 5 tygodni. Proces projektowy uzależniony jest jednak od problematyki i specyfiki danego tematu. Po zapoznaniu się z Państwa tematem zawsze informujemy jaki będzie przybliżony czas realizacji projektu.

Ile procent czasu zajmują nam poszczególne etapy projektu:

Projekt koncepcyjny
Projekt wykonawczy
Realizacja projektu
[prace projektowe]

Ile czasu trwa proces projektowy architektury

Projekt koncepcyjny zajmuje od 3 do 5 tygodni, projekt budowlany i wykonawczy  jest mocno uzależniony od od skomplikowania tematu i każdy z nich może zająć od 4 do 12 tygodni, Proces projektowy uzależniony jest jednak od problematyki i specyfiki danego tematu. Zwłaszcza w kwestii formalno-prawnej, która w dużym stopniu determinuje czas realizacji projektu.

Ile procent czasu zajmują nam poszczególne etapy projektu:

Koncepcja
Projekt budowlany
Projekt wykonawczy
Realizacja projektu