[ czym się zajmujemy ]

ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

Nasza pracownia została założona w 2017 roku we Wrocławiu i od tego czasu prowadzimy działalność z zakresie projektowania architektonicznego oraz urbanistyki. Każdego dnia staramy się, aby stworzone przez nas projekty nie tylko wzbogacały otaczający nas świat, ale także stanowiły nową jakość estetyczną, funkcjonalną i ekologiczną. Projektując nowe obiekty, staramy się w nich wprowadzić jak najwięcej elementów ze świata przyrody, takich jak woda, zieleń, światło, czy elementy takie jak drewno i kamień. Zawsze zachęcamy naszych inwestorów do stosowania naturalnych materiałów w projektowaniu, które pozwalają nam na kontakt z przyrodą, co z kolei wpływa na poprawę zdrowia i dobrego samopoczucia przyszłych użytkowników takich obiektów. 

W ramach opracowań architektonicznych oferujemy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia koncepcji, projektów budowlanych, wykonawczych, a także związane z nadzorem na budowie. W zakres naszej oferty wchodzi między innymi:
• projektowanie budynków, w tym budynków mieszkalnych jednorodzinnych i wielorodzinnych, obiektów usługowych, przemysłowych czy użyteczności publicznej,
• projekty budynków ekologicznych i domów pasywnych,
• projekty budowlane w zakresie przebudowy i remontów budynków istniejących,
• wizualizacje architektoniczne,
• nadzór nad realizacją.
Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy, w tym także deweloperów. Nasi architekci zajmują się również doradztwem związanym z zakupem działki, mieszkania, domu lub projektu gotowego, a także udzielają porad dotyczących zarówno prawa budowlanego, przepisów techniczno-budowlanych i interpretacji planów miejscowych, jak i oceny stanu technicznego czy funkcjonalności obiektu.

Jeśli nie wiesz jaki zakres projektu jest dla Ciebie odpowiedni, lub potrzebujesz dodatkowych informacji to zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Zakres projektu możemy także dopasować do indywidualnych potrzeb Inwestora.

20

Projekty indywidualne, domy jednorodzinne

Zajmujemy się zarówno projektami indywidualnymi dla prywatnych inwestorów jak również dla deweloperów. Dlatego w naszym portfolio znajdziecie zarówno domy jednorodzinne jak również projekty całych osiedli.

5

Projekty zabudowy wielorodzinnej

W naszej pracowni zrealizujemy zarówno pojedyncze bloki mieszkalne jak również całe zespoły osiedli.

75

Projekty zabudowy usługowej i przemysłowej

Nasze biuro specjalizuje się w projektach zabudowy przemysłowej jak i usługowej. W naszym portfolio znajdziecie zarówno obiekty usług oświaty jak również hale i zakłady przemysłowe.

[ referencje ]

Co mówią o nas klienci

"Z Marcinem i Sylwią podjęliśmy współpracę dwa razy. Efekty za pierwszym razem przerosły nasze oczekiwania, byliśmy zachwyceni projektem i realizacją, a sama współpraca układała się bardzo dobrze. Dlatego jak tylko kupiliśmy dom to nawet się nie wahaliśmy, po raz kolejny wybraliśmy Forma4U. Każde z pomieszczeń zachwyca i dostajemy mnóstwo pytań od znajomych o naszych projektantów 🙂 polecamy serdecznie. Mieszkamy już 2 lata i niczego byśmy nie zmienili."
Paulina
Klient
"Najlepsi w swoim fachu."
Piotr
Klient
"Piękne realizacje i dbałość o szczegóły"
Iwona
Klient
"Poprosiliśmy Sylwię i Marcina o pomoc w zaprojektowaniu małej łazienki i WC w bloku z wielkiej płyty. Zadanie było trudne, bo uzyskanie niebanalnego a jednocześnie funkcjonalnego wnętrza na tak małej powierzchni graniczy z cudem, jednak ten duet tego dokonał 🙂 świetny kontakt na każdym etapie od projektu do realizacji, pełen profesjonalizm. Gorąco polecam!"
Martyna
Klient