Architekt:
Sylwia Słopak-Karaszowska
Klient:
Rodzina z dwójką dzieci
Czas realizacji:
2 miesiące
Rodzaj projektu:
Projekt wykonawczy z nadzorem autorskim
Styl:
Minimalizm pełen kolorów
Data:
2022 r.

Ten projekt był wyjątkowo pod wieloma względami, dlatego tak bardzo cieszymy się, że możemy pokazać Wam efekty naszej pracy. Zawsze staramy się zwrócić szczególną na uwagę na dodatki, które tworzą atmosferę wnętrza. Tym razem mogliśmy zrealizować kompletną wizję wnętrza, która przypadła do gustu naszym inwestorom, z którymi już mieliśmy przyjemność współpracować wcześniej.

Zadanie nie było łatwe, ponieważ mieliśmy tylko jeden wytyczony kierunek: minimalistyczne wnętrze pełne kolorów idealne dla rodziny z dziećmi. Po długich rozmowach i ustaleniach wyposażenia wnętrza przystąpiliśmy do prac projektowych. Jak się okazało nasza pierwsza wizja od razu przypadła do gustu naszym inwestorom więc mogliśmy przystąpić do realizacji całego przedsięwzięcia.

Projektując ten dom chcieliśmy stworzyć spójną wizję dla całego wnętrza, decydując się jednak na różnorodność. Neutralna strefa wejściowa ma stanowić kontrast dla pełnego kolorów wnętrza domu. Bogata paleta odcieni zieleni, błękitu oraz pomarańczy ma stworzyć nasze zmysły tworząc przytulną aurę domu rodzinnego. Kluczem do całej aranżacji stały się też rośliny, które miały wypełnić cały dom. Początkowo nasza inwestorka miała obawy czy uda się jej zaopiekować nad taką liczbą roślin. Jednak po pewnym czasie okazało się, że stworzyła piękny mini ogród botaniczny w całym domu.

Szczegóły Projektu

Naszym zadaniem było stworzenie kompleksowego projektu domu jednorodzinnego. Tym razem zaprojektowaliśmy i nadzorowaliśmy cały dom wraz z pomieszczeniami gospodarczymi i garażem. W skład pomieszczeń domu wchodził wiatrołap z pom. technicznym, salon z aneksem kuchennym, WC, dwie łazienki, sypialnia, pokój dla dziecka, dwa pokoje gościnne, garaż, oraz pralnia.

[150m2]

Powierzchnia domu

[4 pokoje]

liczba pokoi

[3 łazienki]

liczba łazienek

[3 pom. gosp.]

liczba pomieszczeń gosp.

Niesamowity rezultat

Początkowo mała liczba wytycznych i ogromne zaufanie jakim obdarzyli nas inwestorzy była dość nietypowa. Nie byliśmy pewni na ile nasze pomysły spodobają się naszym klientom. W rezultacie okazało się, że każdy z naszych pomysł był strzałem w dziesiątkę, dlatego chcieliśmy podziękować za tak ogromne zaufanie podczas prac projektowych, które zaowocowało pięknymi wnętrzami.